LG 27UP85NP-W | 27" UltraFine 4K UHD FreeSync HDR IPS Monitor
Beszerzés alatt!
0% ÁFA [K.Áfa]
- 27" - 68cm képátló
- IPS kijelző
- UltraHD 4K [3840x2160] felbontás
- VESA DisplayHDR™ 400
- USB Type-C [96W]
- DCI-P3 95% színtérlefedettség
- MaxxAudio Hangszórók 10W
Garancia :12 Hónap
Cégünkön keresztül érvényesíthető Garancia. Gyártó által Újracsomagolt/Refurbished termék.
Jelenleg nincs készleten!
12 Hónap
Digital Madness - [X. kerület]
Jelenleg nem átvehető.
Ügyfélszolgálat - Support
digma.hu-kapcsolat-ugyfelszolgalat
Általános Információk
Nyitvatartás | Garancia | Szállítás | GYIK
✆ +36 70 424 57 72
✉ info@digma.hu
A 60Hz és 5ms sebességű panel játékmóddal is el van látva, valamint kompatibilis a jól ismert AMD FreeSync technológiával és az alacsony válaszidőt garantáló Dynamic Acion Sync funkcióval is.
Modern és kecses talpa stabilan tartja a dönthető és állítható magasságú 27" méretű szinte keretmentes kijelzőt. Coderek és streamerek által gyakran használt pivot módba is elforgatható. 2db HDMI és 1db DisplayPort mellett egy USB Type-C csatlakozó is figyel a hátlapon, ami 96W-al tölti is kedvenc MacBookod és Laptopodat.
Expressz Szállítás!
- Saját Raktárkészlet!
- Országosan akár 24 órán belül
- Kiemelt Bánásmód és Törékeny kezelés
- Egyszerű Csomagkövetés
- Email és SMS értesítés
- Szombati Kézbesítés
> Részletek
Expressz Szállítás!
- Saját Raktárkészlet!
- Egyszerű Csomagkövetés
- Email és SMS értesítés
- Szombati Kézbesítés
> Részletek
Teljes körű Garancia!
- Ellenőrzött és Tesztelt termékek
- Teljeskörű Garancia
- Közvetlen Ügyfélszolgálat
- 14 Napos Elállási jog
- Közvetlen Ügyfélszolgálat
- 14 Napos Elállási jog
Biztonságos Fizetés!
- Készpénz
- Banki Utalás
- Bankkártya
- Utánvét [Készpénz/Kártya]
Biztonságos Fizetés!
- Készpénz
- Banki Utalás
- Bankkártya
- Utánvét [Készpénz/Kártya]
Az LG legkedveltebb 4K monitorja Mac és Windows userek körében. A 96W teljesítményű USB Type-C és a széles színskála tökéletesen alkalmassá teszi professzionális és mindennapi használatra is.
UHD Kijelző 163 PPI Pixelsűrűséggel
LG UHD 4K Monitor
Realisztikus Kép 8 millió Pixelen
4K Felbontás
Élethű Színek és Széles Betekintési Szög
DCI-P3 95% Színspektrum
LG 27UP850N-W Monitor formatervezése és mozgástartománya minden irányból bemutatva.
Windows és MacOS Támogatás
USB Type-C
Az USB Type-C™ port bármilyen Windows és MacOS eszközről lehetővé teszik a 4K-s kép megjelenítését, az adatátvitelt és csatlakoztatott eszköz töltését akár 96 W teljesítménnyel. Ezzel a megoldással egyetlen kábellel megoldódik a töltés és az adatátvitel eszközeid között.